Večer s Andersenem 2016 - fotografie si prohlédněte zde
Náš třetí večer s Andersenem
Těch fotografií si moc neprohlédnete. Mrzí mě to, ale podařilo se mi je z mého fotoaparátu definitivně vymazat. Ještěže fotil i Michal Kolman, tak jich pár, jako vzpomínku máme.

Nejpilnější dětský čtenář 2015
Bylo to milé setkání na konci roku. Pan starosta František Čermák všechny dětské čtenáře pochválil a ocenil jejich zájem. Pěti nejpilnějším čtenářům naší obecní knihovny pak pogratuloval a věnoval pěkné knihy. Máme ve Hředlích skvělé děti. Umí se projevit, to byste koukali, jaké jsou tu manekýnky, tanečnice, zpěváci, zpěvačky a recitátorky! Těšíme se, že se na příštím setkání zapojí i hudebníci :-).
Odpoledne, po malém občerstvení, začalo vánoční tvoření. To tady mají děti moc rády. Vznikaly figurky andělů, papírové vánoční ozdoby a stromečky. Maminka Naďa to s dětmi hezky umí a dokáže vše perfektně připravit. Poděkování patří také mamince Dáše, za její pomoci naše odpoledne pěkně plynulo.
V knihovně se sešlo 10 dětí. Mohlo nás být víc, ale v tomto období bylo pár malých čtenářů nemocných.
Můžete si prohlédnout fotog rafie.

A tady máme jména pěti nejpilnějších čtenářů:
1. Jakub Žihlo - 54 přečtených knih
2. Kristýna Soustová - 38 přečtených knih
3. Tereza Žebrová - 24 přečtených knih
4. Alice Weinfurthová - 23 přečtených knih
5. Matyáš Kolman - 19 přečtených knih

Ve Hředlích 12.12.2015, Ilona Psohlavcová, knihovnice

Food Revolution Day 2015
Povídání o zdravé výživě 2015 - fotografie si prohlédněte zde

Večer s Andersenem 2015 - fotografie si prohlédněte zde
Náš druhý večer s Andersenem

Nejlepší dětský čtenář 2014 - fotografie si prohlédněte zde

Večer s Andersenem 2014 - fotografie si prohlédněte zde
Náš první večer s Andersenem

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.

Provozní doba

Středa 17:30 – 19:00 hod.